Grand Miramor Hotel

EN UYGUN FİYAT
Sizi Arayalım

Hakkında

4,0

Ülkemizin tatil bakımından en çok tercih edilen bölgesi Akdeniz ve en çok tercih edilen şehri de Antalya'dır. Kemer ise Antalya'nın yaz döneminde en çok yoğunlaşılan tatil beldesidir. Kemer aşıkları iyi bilir, Kemer'de Devamını Gör »

2 Gece
2 Yetişkin

Oda Seçenekleri

Otel Detayları

Genel Bilgiler

Ülkemizin tatil bakımından en çok tercih edilen bölgesi Akdeniz ve en çok tercih edilen şehri de Antalya'dır. Kemer ise Antalya'nın yaz döneminde en çok yoğunlaşılan tatil beldesidir. Kemer aşıkları iyi bilir, Kemer'de geçirilen yazların bir eşi benzeri daha yoktur. Bir gelen bir daha gelmek ister Kemer'e. Yerli ve yabancı turist için adeta bir çekim merkezi olan Kemer, bu yönüyle turizm ve otelcilik konusunda çok gelişmiştir. Bu anlamda Kemer'deki irili ufaklı bütün oteller, belirli bir kalite standardında hizmet vermektedir. Grand Miramor Hotel, Kemer’in kesinlikle en kaliteli otellerinden biri olarak çok fazla tercih edilmektedir. Yüksek hizmet kalitesi, herşey dahil konsepti, denizi, havuzu ve otel içi aktiviteleri ile Grand Miramor Hotel, mükemmel bir Kemer tatili hayal edenlerin asla pişman olmayacakları bir tercihtir. Üstelik Kemer erken rezervasyon kampanyaları arasında da %50'ye varan indirimler sağlayan erken rezervasyon fırsatları ile yerini alan Grand Miramor Hotel'de en uygun konaklama seçenekleri için hiç zaman kaybetmeden Çağrı Merkezimizi aramalısınız. Grand Miramor Hotel'de erken rezervasyon yaptırarak hem tatilinizi en ekonomik hale getirebilir hem de sezonda dolup taşacak olan bu otelde şimdiden yerinizi ayırtarak tatilinizi garanti altına alabilirsiniz.

Otel Olanakları

Aktiviteler

Plaj ve Havuz Bilgisi

Çocuklar İçin

Konaklama Detayları

A La Carte Restoranlar

Restoranlar

Barlar

Toplantı Odaları

Konum

Kiriş Mh.Kiriş Cd.No : 92 Kiriş/KemerANTALYA - Yol Tarifi

Hava Durumu

2 Haziran - 4 Haziran tarihleri arasında Kemer bölgesindeki son üç yılın sıcaklık ortalamaları en düşük 19°C, en yüksek 26°C'dir.

Fırsatlardan haberdar olun

E-bültene kaydolun