Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Sitemizi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz.

Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz.

Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi:
www.bidunyatatil.com herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmaya bilirisiniz. “www.bidunyatatil.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler sitede yayınlanmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla belirli aralıklarla bu sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz, siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Telif Hakkı
Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları www.bidunyatatil.com sitesinin tüm hakları Ayset Seyahat ve Otelcilik A.Ş'ye aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan tüm içerikler kanunlar ile korunmaktadır. Kullanıcı www.bidunyatatil.com Web sitesinin tamamında yayınlanan bilgileri ve bu bilgilerin yayınlanabilmesi için kullanılan tüm unsurları kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Bidunyatatil.com ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

2. Site Bilgileri
www.bidunyatail.com’da yayınlanan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği sürekli olarak kontrol edilmektedir. Ancak özenli çalışmalarımıza rağmen içeriklerde fiili değişiklerin gerisinde kalabilir. Sitemizde bulunan bilgiler ve bu bilgilerin yayınlanması için kullanılan tüm unsurlar yayına verildiği anda sunulur. Sitemizde bulunan hizmet ve ürünlerin güncel durumları ile site de yer alan durumları arasında farklılık olabilir, www.bidunyatatil.com bu tür hizmet ve ürünler için herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunmamaktadır. İşbirliği yapılan tedarikçiler ya da aracı kurumlardan alınarak www.bidunyatatil.com ‘da yayınlanan Otel, Oda, Gezi ya da hizmetlerin içerikleri genel bilgilendirme amaçlı olup alınan Oda, Gezi ya da hizmetlerin site de yayınlanan fotoğraflar ile aynı kategoride olmayabilir, Otel konseptleri, yıldız nitelikleri tesisten tesise, ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. www.bidunyatatil.com üzerinden yapılan rezervasyon ya da gezi hizmetlerini kişisel zevk ve tercihler doğrultusunda gerçekleştirileceği göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bu tercihlere uymayan seçimlerden dolayı www.bidunyatatil.com sorumlu tutulamaz. Herhangi bir ön bilgilendirme yapılmaksızın tadilat, bakım, yenileme çalışmaları ilgili otelin kendi inisiyatifinde gerçekleştirilebilir, bu durumdan oluşabilecek rahatsızlıklardan www.bidunyatatil.com sorumlu tutulamaz.

3. İptal ve İadeler
www.bidunyatatil.com üzerinden gerçekleştirilen hizmet, gezi, otel işlemlerinde rezervasyon kurallarımızı kabul etmiş sayılır. İptal ve değişiklikler, rezervasyon esnasında sunulan hizmet sözleşmesinde belirtilen maddeler çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Gerektiğinde iptal ve değişiklikler için çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek gerekli işlemlerin yapılması istenmelidir, bunun dışında müşteri kendi girişimi ile ilgili otel, gezi ya da hizmeti sunan kuruluş ile irtibata girerek gerçekleştireceği değişiklikten oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumdan www.bidunyatatil.com sorumlu tutulamaz.

4. Kullanıcı Bilgileri
Kullanıcı Bilgileri Hakkında www.bidunyatatil.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur. www.bidunyatatil.com’a göndereceğiniz tanımlayıcı Kullanıcı bilgileri gizlilik ilkemize uygun olarak işlenecektir, gizlilik ilkemiz hakkında bilgi almak için lütfen Gizlilik İlkemiz sayfasını ziyaret ediniz.

5. Hak ve Sorumluluklar
www.bidunyatatil.com sitesine girilmesi ile sitenin ya da sitedeki bilgilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zaman sorumlu değildir. emizin yükselmesinde ciddi anlamda katkı sağlayacağını belirtmek isteriz. Tüm öneri, talep ve şikâyetlerinizi info@bidunyatatil.com.tr adresimize iletebilirsiniz.

Fırsatlardan haberdar olun

E-bültene kaydolun