Le Bleu Hotel & Resort

EN UYGUN FİYAT
Sizi Arayalım

Hakkında

4,1

 Gerek denizi ile gerek doğası ile gerek konaklama seçeneklerinin çeşitliliği ile yaz tatillerinin vaz geçilmez adreslerinden birisi de Kuşadası’dır. Muazzam güzellikte bir yapıya sahip olan Kuşadası, her yaz sezonunda Devamını Gör »

2 Gece
2 Yetişkin

Oda Seçenekleri

Otel Detayları

Genel Bilgiler

 Gerek denizi ile gerek doğası ile gerek konaklama seçeneklerinin çeşitliliği ile yaz tatillerinin vaz geçilmez adreslerinden birisi de Kuşadası’dır. Muazzam güzellikte bir yapıya sahip olan Kuşadası, her yaz sezonunda yerli yabancı birçok turisti ağırlar ve kendisine hayran bırakarak uğurlar. Kuşadası’nda daha önce tatil yapmamış iseniz mutlaka yaz tatiliniz için bu yöreyi de değerlendirmeye almalısınız tatil planınızı yaparken. Daha önce Kuşadası’nda yaz tatili yapmış olan tatil severler de sonraki tatilleri için Kuşadası’nı alternatiflerinin en başında tutarlar tatil planlarını yaparken. Doğal ve tarihi güzellikleri ile Kuşadası, tüm tatil severlerin gözbebeği konumundadır. Otelleri ile de oldukça beğenilen Kuşadası’ndaki en sevilen otellerinden birisi de Le Bleu Hotel & Spa’dır. Oldukça büyük bir otel olan Le Bleu Hotel & Spa, birçok olanağı konuklarına sunmaktadır. Denize çok yakın olmasıyla da oldukça beğenilen Le Bleu Hotel & Spa, odalarının manzarası, ferahlığı ve de konsepti ile de oldukça beğenilmektedir. Kendine ait plajının olması da oldukça beğenilen bir özelliğidir Le Bleu Hotel & Spa’nın. Erken rezervasyon tatil fırsatları sayesinde oldukça ekonomik bir tatil geçirmek için mutlaka planlarınızı yapmaya şimdiden başlamalısınız. Kuşadası tatillerinde tüm tatil severlere iyi tatiller dileriz.

Otel Olanakları

Aktiviteler

Plaj ve Havuz Bilgisi

Çocuklar İçin

Konaklama Detayları

A La Carte Restoranlar

Restoranlar

Barlar

Toplantı Odaları

Konum

Kadınlar Denizi 09400 Kuşadası/Aydın - Yol Tarifi

Hava Durumu

2 Haziran - 4 Haziran tarihleri arasında Kuşadası bölgesindeki son üç yılın sıcaklık ortalamaları en düşük 18°C, en yüksek 27°C'dir.

Fırsatlardan haberdar olun

E-bültene kaydolun